+48 603 894 120 m.boniewska@gmail.comWarszawa, Polska

Jak malować: torebki

14 maja 2019 14:00 - 18:00 Warszawa

Zapraszam na wyjątkową odsłonę warsztatów – tym razem skupimy się na malowaniu torebek!
 

W ramach uczestnictwa otrzymasz torebkę bawełnianą na ramię całkowicie do Twojej dyspozycji twórczej. Jeśli uznasz, że wolisz namalować coś na swojej torebce skórzanej, plecaku czy torbie podróżnej, którą już posiadasz, możesz zabrać ją ze sobą i wykorzystać podczas zajęć.
 

Czas trwania warsztatów: 4 godziny

 

W ramach uczestnictwa w warsztacie, każdy z uczestników otrzymuje:

 

– materiały dydaktyczne w formie folderu

– torebkę bawełnianą typu shopperka
 

Warsztaty polegają na samodzielnym malowaniu ulubionego motywu na wybranym produkcie. Może nim być: zwierzę, krajobraz, znak graficzny lub obraz typograficzny. W sali warsztatowej będą znajdowały się liczne inspiracje i wzorniki, z których będziesz mógł korzystać. Zapewniamy wsparcie artysty – instruktora, który doradzi, pokieruje i wesprze każdego z uczestników indywidualnie.
 

Wzory na materiałach są trwałe, odporne na ścieranie i warunki atmosferyczne. To gwarantuje, że pomalowane produkty są zdatne do codziennego użytku.
 

Malujemy przy użyciu farby akrylowej włoskiej firmy Maimeri, którą cechuje wysoka jakość produktów. Podczas warsztatów malowania torebek wykorzystamy serię Maimeri Brera, która umożliwia malowanie trwałych wzorów na każdym rodzaju powierzchni, w tym także na produktach galanteryjnych.

 

Miasto: Warszawa
Adres: zostanie podany indywidualnie

Kontakt:
 

Tel.: +48 603 894 120
E-mail: m.boniewska@gmail.com

error0