+48 603 894 120 m.boniewska@gmail.comWarszawa, Polska

dla Ciebie

Twórz tak jak chcesz, tam gdzie chcesz

Oferta Jak Malować PL to szeroki wybór warsztatów, które pozwolą w pełni rozwinąć potencjał i spełnić indywidualny cel uczestnika.

Proponuję Ci:

  • Warsztaty malarskie

Uczestnictwo w wydarzeniu nie zobowiązuje, można wziąć w nich udział jednorazowo. Trwają 5 godzin i składają się z dwóch części: praktycznej i teoretycznej.  Spotkania odbywają się w grupach 15-20 osobowych. Tematyka warsztatów każdorazowo znajduje się w opisie wydarzenia.

  • Plenery

Odbywają się w okresie letnim. Każde spotkanie trwa 4 godziny. Dojazd do wybranej lokalizacji odbywa się indywidualnie.

  • Warsztaty indywidualne: malarstwo, rysunek i art-eksperymenty.

Spotkania organizowane są cyklicznie zgodnie z harmonogramem: rysunek w każdy wtorek, malarstwo w czwartki i eksperymenty artystyczne w soboty. Art-eksperymenty to zajęcia, podczas których wykorzystywane są różne techniki: pastele, węgiel rysunkowy, flamastry i ich wzajemne mieszanie. W przypadku warsztatów cyklicznych istnieje możliwość opracowania indywidualnego programu w zakresie w/w kategorii. Zajęcia prowadzone są w grupach kameralnych (max. 10 osób), co umożliwia pracę z instruktorem w trybie indywidualnym. Warsztaty odbywają się w pracowni.

  • Konsultacja on-line

Malując w domu masz dostęp do licznych materiałów dydaktycznych, tj. artykuły i vido, dostępnych na mojej stronie bez limitu. Dodatkowo, jeśli chcesz rozwiązać swój malarski problem lub potrzebujesz porady możesz skorzystać z konsultacji on-line spotykając się ze mną na Skype.