+48 603 894 120 m.boniewska@gmail.comWarszawa, Polska

O mnie

Artysta & Twórca & Człowiek

Moją misją jest tworzyć i pokazywać jak

Artystycznie

Sztuką tworzenia jest umiejętność obserwacji, a moim zadaniem jest instruować krok po kroku w jaki sposób można to robić najlepiej. W swoich zbiorach posiadam wiele dzieł typu portret, pejzaż czy abstrakcja. Moje zajęcia to połączenie twórczej ekspresji z profesjonalną techniką. Wprowadzam w świat zróżnicowanych technik, pokazuję nowe oraz inspiruję do dialogu obrazem.

Biznesowo

Jestem zwolenniczką konceptu Turkusowych Organizacji. Kiedy wykonuję pracę, zależy mi na współpracy z ludźmi nad rzeczami, które wzbogacają życie innych.

Doświadczenie zdobywałam prowadząc liczne szkolenia z ramienia firmy, której celem było pozycjonowanie jako marki specjalisty w swojej branży i warsztaty: ponad 200 szkoleń w prawie 70 miastach Polski dedykowane kadrze pedagogicznej, oraz spotkania artystyczne i malarskie dla dorosłych i dzieci.

Sztuka w modzie

Wspieram branżę modową projektując grafiki i realizując indywidualne zamówienia na artystyczne zdobienia produktów. Współpracuję z marką odzieżową w kategorii premium, w ramach której zajmuję się szeroko pojętą personalizacją akcesoriów modowych.

Edukacja – wciąż trwa…

Człowiek nigdy nie przestaje się uczyć. Po ukończeniu uczelni wyższych nauka nadal trwa, egzaminy też są – ale już bez ocen i dyplomów. Ukończyłam trzy różne specjalizacje posiadające wspólny rdzeń jakim jest kreatywność. Swoją przygodę rozpoczęłam od nauki projektowania graficznego zyskując tytuł Projektanta na Politechnice Białostockiej. Następnie postanowiłam wzbogacić warsztat o wiedzę z zakresu marketingu i reklamy na wydziale Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego. Wisienkę na torcie postawiłam podejmując studia podyplomowe z Zarządzania Marką w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Każdy z kierunków nauczył mnie, że pomysł, inwencja i twórcze myślenie może zmienić na lepsze wiele aspektów życia.

Publikacje

„Wołacz marki O! – czyli wzbudź emocje” – artykuł pochodzi z magazynu Marketer+ „Skuteczne praktyki budowania silnej marki” 2(29)

WSPÓŁPRACA

Jeśli masz pomysł na ciekawy projekt, w którym mogłabym Cię wspomóc, pisz śmiało: m.boniewska@gmail.com, wspólnie na pewno stworzymy coś kreatywnego!