+48 603 894 120 m.boniewska@gmail.comWarszawa, Polska

O mnie

Odpowiadam na pytanie: jak?

Artysta & Twórca & Człowiek

Dlaczego postawiłam na Jak Malować PL?

Cześć! Nazywam się Martyna i cieszę się, że jakąś z dróg tutaj trafiłaś/łeś!

Mój związek ze sztuką zawsze był wyjątkowo burzliwy. Wiązał się z licznymi rozstaniami i ciągłymi powrotami. Tworzenie autorskich dzieł nieustannie budziło niedosyt do czasu, aż nie odkryłam, że dopiero odpowiadanie na pytania “jak?” dostarcza mi ogrom satysfakcji i radości z tworzenia. Poza malowaniem, moim drugim celem od lat jest wspieranie wszelkich akcji charytatywnych na rzecz bezdomnych zwierząt. Jako wolontariusz mogę więcej, a dzięki portalowi pomagam malując.   

Jak Malować PL to 100% mnie, który łączy moje dwa życiowe cele w jedną misję. 

Artystycznie

Sztuką tworzenia jest umiejętność obserwacji, a moim zadaniem jest instruować krok po kroku w jaki sposób można to robić najlepiej. Moje zajęcia to połączenie twórczej ekspresji z profesjonalną techniką. Wprowadzam w świat zróżnicowanych technik, pokazuję nowe oraz inspiruję do dialogu obrazem. Dodatkowo wspieram branżę modową projektując grafiki i realizując indywidualne zamówienia na artystyczne zdobienia produktów i akcesoriów odzieżowych. 

Biznesowo

Jestem zwolenniczką konceptu Turkusowych Organizacji. Kiedy wykonuję pracę, zależy mi na współpracy z ludźmi nad rzeczami, które wzbogacają życie innych. Doświadczenie zdobywałam prowadząc liczne szkolenia i warsztaty: ponad 200 szkoleń plastycznych w prawie 70 miastach Polski dedykowane kadrze pedagogicznej, oraz spotkania artystyczne i malarskie dla dorosłych i dzieci.

Edukacja

Ukończyłam trzy różne specjalizacje posiadające wspólny rdzeń jakim jest kreatywność. Swoją naukę rozpoczęłam od zdobycia umiejętności projektowania artystycznego zyskując tym samym tytuł Projektanta Graficznego na Politechnice Białostockiej, kierunek Grafika. Były to lata spędzone przy sztaludze w ramach nauki rysunku oraz malarstwa, w pracowni form przestrzennych nad modelowaniem rzeźb z różnych tworzyw oraz wiele godzin poświęconych projektowaniu graficznemu na komputerze. Następnie postanowiłam wzbogacić warsztat o wiedzę z zakresu marketingu i reklamy na wydziale Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego. Wisienkę na torcie postawiłam podejmując studia podyplomowe z Zarządzania Marką w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Każdy z kierunków nauczył mnie, że pomysł, inwencja i twórcze myślenie może zmienić na lepsze wiele aspektów życia.

Publikacje

„Wołacz marki O! – czyli wzbudź emocje” – artykuł pochodzi z magazynu Marketer+ „Skuteczne praktyki budowania silnej marki” 2(29)

Współpraca

Jeśli masz pomysł na ciekawy projekt, w którym mogłabym Cię wspomóc, pisz śmiało: m.boniewska@gmail.com, wspólnie na pewno stworzymy coś kreatywnego!