+48 603 894 120 m.boniewska@gmail.comWarszawa, Polska

Witaj w Jak Malować PL!

Trafiłeś do miejsca, w którym odkryjesz tajniki malowania obrazów i nie tylko! Dowiesz się jak zacząć i jak rozwijać dotychczasowo nabyte umiejętności.

Jak Malować PL powstało dla ludzi z pasją, którzy chcą tworzyć autorską sztukę. Moim zadaniem jest asekurować Cię na każdym kroku. Pokaże co jest zbędne, a co pomoże malować przyjemnie i efektownie. Jakie narzędzia wybrać, a jakich unikać. Podzielę się autorskimi sposobami na osiąganie oryginalnych efektów.

Zapraszam Cię on-line!

Video to przepis na malowanie w domu

Jeśli wolisz pracować we własnej przestrzeni wtedy pomocne okażą się krótkie filmiki video, które zamieszczam na moim kanale. Znajdziesz w nich nie tylko propozycje gotowych obrazów prezentowanych krok po kroku, ale też krótkie i praktyczne porady na temat malowania. Przygotowane przeze mnie video to przede wszystkim krótkie filmiki instruktażowe krok po kroku, które wspomogą Cię w kreacji. Możesz korzystać z nich bez limitu!

Inspiracje prowokują do działań twórczych

Muza, wena, natchnienie – niezbędnik każdego artysty. Warto inspirować się na różne sposoby. Długie spacery, odwiedzanie oryginalnych miejsc czy poznawanie nowych ludzi może stanowić ciekawe źródło inspiracji. Zapraszam Cię do zaglądania do mojej galerii, która stanowi zbiór inspirujących fotografii miejsc i ludzi. Znajdują się tam również fotorelacje z naszych spotkań malarskich.

Czytaj i ćwicz wyobraźnię

Artykuły zamieszczane w sekcji blog pozwolą Ci zaczytać się w ciekawej lekturze. Tutaj możesz zgłębić swoją wiedzę i poszerzyć horyzonty. Dodatkowo może to być też Twój nowy sposób na spędzanie wolnego czasu. Wybierając artykuły o tematyce lifestylowej zapewnisz sobie relaks i rozrywkę.

Do zobaczenia off-line!

Zapraszam Cię na warsztaty malarskie

Możesz dołączyć do warsztatów organizowanych przeze mnie cyklicznie. Są to kameralne spotkania grupowe, które w przyjaznej atmosferze umożliwią Ci dzielenie się doświadczeniem. Podpowiem jak prawidłowo dobrać kolory, uchwycić proporcje czy uwolnić twórczą ekspresję. Każdy znajdzie tu przestrzeń dla siebie, by rozwiązywać indywidualne problemy i zadawać dowolne pytania.

Malowanie to najlepszy sposób na rozwijanie kreatywności, która przydaje się w codziennym życiu!