+48 603 894 120 m.boniewska@gmail.comWarszawa, Polska

Witaj w Jak Malować PL!

Trafiłeś do miejsca, w którym odkryjesz tajniki malowania obrazów i nie tylko! Dowiesz się jak zacząć i jak rozwijać dotychczasowo nabyte umiejętności. Malowanie to najlepszy sposób na rozwijanie kreatywności, która przydaje się w codziennym życiu.

Jak Malować PL powstało dla ludzi z pasją, którzy chcą tworzyć autorską sztukę. Moim zadaniem jest asekurować Cię na każdym froncie. Pokaże co jest zbędne, a co pomoże malować przyjemnie i efektownie, jakie narzędzia wybrać, a jakich unikać. Podzielę się autorskimi sposobami na osiąganie oryginalnych efektów. Możesz spotykać się ze mną on-line, korzystając z różnych materiałów publikowanych na stronie lub na żywo, uczestnicząc w warsztatach malarskich.

Zapraszam Cię on-line!

Video to przepis na malowanie w domu.

Jeśli wolisz pracować sam, we własnej przestrzeni wtedy pomocne okażą się krótkie filmiki video. Znajdziesz w nich nie tylko propozycje gotowych obrazów prezentowanych krok po kroku, ale też krótkie i praktyczne triki, które mogą stanowić jedynie uzupełnienie Twojej kompozycji. Video to szybkie i skuteczne źródło instruktażowe, które wspomoże Cię w kreacji. Możesz korzystać z niego bez limitu.

Inspiracje prowokują do działań twórczych!

Muza, wena, natchnienie – niezbędnik każdego artysty. Warto inspirować się na różne sposoby chociażby takie jak: długie spacery, odwiedzanie oryginalnych miejsc czy poprzez przyglądanie się ludziom. Galeria, która jest zbiorem ciekawych prac, miejsc i ludzi to świetny sposób na inspirowanie się tymi, którzy dzielą się swoją twórczością. Oglądaj prace innych i czerp natchnienie dla swojej twórczości!

Czytaj i ćwicz wyobraźnię!

Artykuły zamieszczane w sekcji Blog to miejsce, w którym możesz się zaczytać! Czytanie artykułów wycisza, relaksuje i rozwija wyobraźnię. Tutaj możesz zgłębić swoją wiedzę i poszerzyć horyzonty. Dodatkowo, jest to też sposób na Twój czas wolny, który z pewnością wypełnisz rozrywką wybierając tematy dotyczące nowych trendów czy ciekawostek.

Do zobaczenia off-line!

Zapraszam Cię na warsztaty malarskie i nie tylko.

Możesz dołączyć do warsztatów malarskich organizowanych cyklicznie, by tworzyć w towarzystwie pod okiem instruktora. Jego obecność w całkowitym procesie twórczym ma znaczenie. Instruktor nie tylko wspomoże artystę w doborze kolorów, uchwyceniu prawidłowych proporcji, ale też w uwolnieniu twórczej ekspresji. Spotkania dają możliwość bezpośredniego kontaktu, dzięki któremu możesz rozwiązywać indywidualne problemy i zadawać dowolne pytania.